2022’de Zengin Edecek Altcoin Sepeti Oluşturmak Mümkün mü?

Yabancı kaynaklarda sıkça geçen "2022'de Zengin Edecek Altcoin Sepeti Oluşturmak Mümkün mü?" adlı başlık hakkında bizde kaynakları tarayarak ve araştırmalarımızı yaparak, hiçbir yatırım tavsiyesi vermeden, elde ettiğimiz verileri ve sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

Zengin Edecek Altcoin Sepeti
Zengin Edecek Altcoin Sepeti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021 yılında coinlere ve tokenlere olan ilginin giderek artmasından sonra en çok merak edilen soruların başında gelen 2022’de Zengin Edecek Altcoin Sepeti ile ilgili araştırmalarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte merak edilen Altcoin Sepeti ile ilgili merak edilenleri buradan açıklayalım.

2022’de Zengin Edecek Altcoin Sepeti?

Özellikle proje bazlı olarak karşımıza çıkan coinlerin ve tokenlerin çok ciddi oranda projelere dayanmasını baz alarak oluşturulan bu coin sepetinin yatırım tavsiyesi olmadığını, sadece fikir alışverişi olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

MX Token

Mexc Borsasının kendi tokeni olan ve geleceğin en gözde borsaları arasında yer alması beklenen MX Token şu sıralar 2 Dolar civarında gezinmektedir. Binance borsasının kendi coini olan BNB göz önüne alındığı zaman BNB’nin de geçtiğimiz yıllarda bu seviyelerde yer aldığını belirtelim. O yüzden uzun vadeli yatırım için MX Token listenin başında kendisine yer bulabilir.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a üye olmak için tıklayınız.

KILT

Web 3,0 projesinin yaygın hale gelmesinden sonra değeri anlaşılacak olan bu coin özellikle de son zamanlarda yatırımcıların ciddi oranda dikkatini çekme başarısı gösterdi. Coin borsalarında listelenmeye başlamasından sonra adından sıkça söz ettirmesi beklenen coinin 2021 yılı Aralık ayı içerisinde ortalama fiyatının 4 Dolar bandında olduğunu belirtelim.

STEEM

2016 yılından beri coin borsalarında yer alan ve özellikle de sosyal medya blok zincirini kullanmayı tercih eden bu coin de gelecekte çok ciddi değerlenmesini beklediğimiz coinlerin başında gelmektedir. 2021 yılı Aralık ayı fiyatının ise 0.42 Dolar civarında olduğunun da altını çizelim. 2018 yılında 8 Doların üzerine kadar çıkan bu coinin şu sıralar buralarda olması aslında cazip gelmiyor değil.

Biliyor muydunuz? -> Binance Alarm Kurma Nasıl Yapılır?

VRA Token

Şirketlere reklam hizmeti verme konusunda ortaya çıkan bu projenin özellikle de geliştirmiş olduğu hizmetin bot hizmeti ile gerçek hizmet arasında gelişim sağlayan bir proje üzerine dayalı olduğunu belirtelim.

Son olarak tekrardan vurgulayalım, yazımız detaylı araştırmalardan sonra yazılmış olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir