APE Coin Geleceği: 1 Dolara Düşer mi?

Bu analizimizde, satışa sunduğu NFT’leri çok yüksek ücretlerle alıcı bulan ve NFT trendinin başlıca kripto paralarından bir tanesi olan ApeCoin’in geleceğini değerlendiriyoruz.

APE Coin geleceği nasıl?
APE Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021 yılının Nisan ayında piyasaya çıkan Bored Ape Yacht Club kısa sürede NFT trendinin öncülerinden bir tanesi haline gelmiştir. Tamamen algoritma tarafından üretilen ve insansı maymun görsellerinden oluşan seri, kripto para piyasasının çok fazla değer yitirmesine rağmen hala çok popülerdir. Peki APE Coin geleceği parlak mı?

Tıpkı diğer kripto paralar gibi uzun bir düşüş dönemine girmesi, APE Coin geleceği hakkındaki soru işaretlerini arttırmış olsa da birçok yatırımcı NFT’lerin ve insansı maymun görsellerinin gücüne hala inanır. :)

Bored Ape Yacht Club Başarılı Bir Proje mi?

NFT’lerin en parlak olduğu dönemde ortaya çıkan, milyonlarca dolara satılarak bir anda gündem yaratmayı başaran ve kısa sürede Coinmarketcap üzerinde yüz binleri aşan takipçiye ulaşan Bored Ape Yacht oldukça başarılı bir projedir.

Hatta öyle ki Bored Ape Yacht Club projesi çok başarılı olduğu için birçok insanın aklına NFT deyince maymun görselleri gelir.

Ancak NFT projelerinin çok fazla rakibinin olduğu ve NFT projelerinin eskisi gibi trend olmadığı unutulmamalıdır. Yine de NFT pazarı büyümeye devam eder.

APE Coin 1 Dolara Düşer mi?

12Fiyatının üç buçuk doların altına sarkmış olması “APE Coin 1 dolara düşer mi?” sorularını akla getirir.

Bu, APE Coin’in piyasa değerinin milyar doların çok aşağısına düşmesi anlamına gelir ki mevcut piyasa koşullarında bu ihtimal pek de olası değildir.

Çünkü APE Coin fiyatı değer yitirdikçe bu kripto paranın yeni alıcılar bulması işten bile değildir.

Her ne kadar NFT trendi geçmiş olsa da bütün dünyada “NFT” denince insanların aklına ilk olarak Bored Ape Yacht Club’taki maymun görsellerinin geldiği unutulmamalıdır.

Yani NFT teriminin Bored Ape Yacht Club ile özdeşleştiği söylenebilir ki bu oldukça büyük bir başarıdır.

APE Coin Tekrar 25 Dolar Olur mu?

Kripto para piyasasında yeni bir yükseliş dönemine girildiği takdirde APE Coin tekrar ve kolaylıkla 25 dolar olabilir.

Ancak Bitcoin önceki fiyat zirvesinden uzak kaldığı durumda APE Coin’in 25 dolara doğru yükselmesi çok düşük bir ihtimaldir.

Yani kripto para piyasası bir bütün olarak takip edilmeli ve yorumlanmalıdır.

APE Coin’in piyasanın dinamiklerinden bağımsız hareket etme ihtimali çok düşüktür.

Örneğin APE Coin ekibi, NFT alanında yeni ürünler çıkartırsa ve bu ürünler yatırımcının ilgisini çekerse APE Coin yükselebilir.

Ancak bu yükselişin, eğer Bitcoin bir yükseliş döneminde değilse sınırlı kalması beklenir. Fiyatın tekrar 25 dolara taşınması için Bitcoin’in tekrar yükselişe geçmesi ve piyasaya öncülük yapması gerekir.

APE Coin 100 Dolar Olabilir mi?

Bir milyarlık maksimum arzı ve 300 milyonu aşan dolaşımdaki arzı düşünüldüğünde APE Coin’in 100 dolar olmasının bir hayli zor olduğu söylenebilir.

Ancak bu ihtimalin imkansız olduğunu söylemek doğru değildir.

Eğer APE 100 dolara yükselirse bu durum piyasa değerinin en düşük ihtimalle 20 milyar doları aşacağı ve büyük olasılıkla kripto paranın piyasadaki en büyük ilk 20 kripto para arasında yer alacağı anlamına gelir.

Halihazırda yaklaşık 40. sıralarda gezinen bir APE Coin için uzun vadede böyle bir ihtimal söz konusu olabilir.

APE Coin 1.000 Dolar Olabilir mi?

Ne uzun ne de kısa vadede dolaşımdaki arzı 300 milyonu aşan APE Coin’in fiyatının bin doları aşması mümkün değildir.

Fiyatının bin doları aşması APE Coin’in piyasa değerinin 200 milyar dolar ile 600 milyar dolar arasında bir noktaya yerleşmesi anlamına gelir ki mevcut durumda Bitcoin’in piyasa değerinin 350 milyar dolar ile 1 trilyon dolar arasında olduğu düşünülürse bu ihtimal hiç de gerçekçi değildir.

Bu nedenle APE Coin’de bin dolar beklentisi olan yatırımcıların bu beklentiyi terk etmelerinin ve daha akılcı kararlar almalarının yatırımlarını daha doğru yönetmeleri anlamına geleceğini hatırlatmak gerekir.

APE Coin Hakkında En Fazla Sorulan 5 Soru

1.    APE Coin’in gerçekten bir geleceği var mı?

APE Coin ilk ve en başarılı NFT’lerden bir tanesi olduğu için önümüzdeki yıllarda NFT pazarı büyüdükçe APE Coin fiyatının yükselme ihtimali söz konusudur.

2.    APE Coin iyi bir yatırım mı?

NFT pazarı her yıl büyümeye devam ettiği için bu pazarda yatırım yapmak isteyen kişiler için uzun vadede APE Coin iyi bir yatırım olabilir.

3.    APE Coin 50 dolar olur mu?

Önümüzdeki birkaç yıl içinde APE Coin fiyatı 50 dolara yükselebilir.

4.    APE Coin 2025 yılında ne kadar olacak?

2025 yılı Bitcoin ve kripto paralar için bir yükseliş yılı olursa APE Coin fiyatı mevcut fiyat zirvesi olan 25 doları 50 dolara doğru genişletebilir.

5.    APE Coin 2030 yılında ne kadar olacak?

2030 yılına kadar NFT pazarının büyümesi ve APE Coin’in mevcut fiyat zirvesini en az ikiye katlaması beklenir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir