ApeNFT Coin Geleceği: 10 Kat Daha Düşer mi?

Bu analizimizde, çok zincirli bir metaverse, GameFi ve NFT ticaret platformu amacı bulunan ApeNFT’nin geleceğini değerlendiriyoruz.

ApeNFT Coin geleceği nasıl?
ApeNFT Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para camiasında 2021 yılında zirve noktalarını gören metaverse, GameFi ve NFT gibi trendleri birleştiren ApeNFT’nin kullanıcılarına gerçek bir değer vadedip vadetmediği sürekli tartışılır. Birçok kişi ApeNFT projesini sadece bir trend kripto parası olarak yorumlar ve ApeNFT Coin geleceğini parlak görmez.

Peki durum gerçekten böyle mi, yoksa ApeNFT vizyoner bir proje olarak gelecekte çok daha büyüyebilir mi? ApeNFT Coin tıpkı zirve fiyatından 10 kat aşağı düştüğü gibi yine 10 kat düşme potansiyeli barındırır mı?

ApeNFT Coin Başarılı Bir Proje mi?

Bazı kripto para projeleri gerçekten eşsizdir ve devrim niteliğindedir. Örneğin Solana, başka hiçbir kripto para projesinin başaramadığı kadar hızlı ve ucuz olmayı başarmıştır.

Ancak ApeNFT projesinin böylesin eşsiz bir özelliği bulunmaz. Bu, projenin tamamıyla kötü ve kullanışsız bir proje olduğu anlamına gelmese de önemli ve gözden kaçırılmaması gereken bir detaydır.

Metaverse, GameFi ve NFT ürünlerinin ticareti için kurulan ApeNFT, her ne kadar büyük bir teknolojiye sahip olmasa da çok büyük bir pazara hitap eder. Çünkü metaverse, GameFi ve NFT ürünleri son yıllarda geniş kitleler arasında alınıp satılamaya başlanmıştır.

Sadece NFT pazarının birkaç milyar dolar büyüklüğe sahip olduğu ve her yıl ivmeli şekilde büyüdüğü düşünülürse ApeNFT’nin misyonunu gerçekleştirmesi durumunda ne kadar büyük bir proje olabileceği kolaylıkla anlaşılabilir.

Yani ApeNFT, doğru zamanda ortaya çıkmış kullanışlı bir projedir. Ancak çok sayıda ve güçlü rakipleri vardır ve projenin başarılı olup olamayacağı platformun gelecekte kullanıcılar tarafından tercih edilip edilmeyeceğine bağlıdır.

ApeNFT Coin Tekrar 5 Sıfırlı Fiyatlara Yükselir mi?

Bol sıfırlı kripto paraların fiyatını yorumlamak birçok yatırımcı için daha zordur. Kısaca hatırlatmak gerekirse ApeNFT Coin’in fiyatı 2021’in Eylül ayından 2022’nin Eylül ayına kadarki süreç içinde tam on kattan fazla düşmüştür ve 5 sıfırlı fiyat 6 sıfıra kadar gerilemiştir.

Birçok kripto paranın bu süreçte benzer bir düşüş hareketi içinde olduğu söylenebilir. Ancak ApeNFT zirve fiyatını görmeden sadece birkaç ay önce piyasaya sürüldüğü için ApeNFT Coin’in geçmiş fiyat hareketleri kısıtlı şekilde takip edilebilir ve yorumlanabilir.

Bu bağlamda en az birkaç yıldır borsada işlem görmeyen kripto paraların geleceğini yorumlamak oldukça zordur.

Fakat her ne kadar NFT bir trend olmaktan çıksa da artık dünyada kalıcı bir yer edinmiştir. Dolayısıyla ApeNFT projesi kalıcı bir alanda faaliyet gösterir ve bu alanda başarılı olması durumunda ApeNFT Coin’in fiyatının da artması beklenir.

Yani ApeNFT platformu gelecekte daha fazla kişi tarafından kullanıldıkça ve benimsendikçe ApeNFT Coin fiyatının tekrar 5 sıfırlı fiyatlara yükselmesi mümkün olabilir.

ApeNFT Coin Binance ve Coinbase Listelemesi Mümkün mü?

Dünyanın en büyük kripto para borsaları olarak kabul edilen Binance ve Coinbase borsalarında listelenen kripto paraların fiyatlarının genellikle hızla yükseldiği görülür. Bundan dolayı bir kripto paranın bu iki borsanın birinde listelenme haberi çok önemlidir.

ApeNFT henüz ne Binance ne de Coinbase borsasında vardır. En ApeNFT hacmi Huobi Global ve KuCoin borsalarındadır.

Her ne kadar bütün dünyada birkaç yıl boyunca adından sıkça söz ettiren ateşli NFT trendi geride kalmış olsa da ApeNFT platformu kullanıcı sayısını arttırdıkça ApeNFT Coin’in Binance ve Coinbase borsalarında listelenmesi mümkün olduğu düşünülür.

Ancak bu listelenmelerin tarihine dair net bir şey söylenemez.

ApeNFT Coin’in Fiyatı 5 Yıl İçinde Ne Kadar Olur?

ApeNFT platformu başarılı şekilde metaverse, GameFi ve NFT ticaretlerine aracılık etmeye ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam ederse önümüzdeki 5 yıl içinde dünyanın en büyük borsalarında listelenebilir. Büyük borsalarda listelenmek daha fazla ticaret hacmi ve daha yüksek fiyat anlamına gelir.

ApeNFT Coin’in ilk hedefi piyasa değeri bakımından ilk 100 kripto para arasına girmektir. Eğer 5 yıl içinde bu hedef gerçekleşirse ve Bitcoin zirve noktasına doğru ilerleyerek kripto para piyasasına yeni bir ivme kazandırırsa ApeNFT Coin fiyatı tekrar tüm zamanların en yüksek noktasına ulaşabilir ve hatta bu seviyeyi birkaç kat yukarı taşıyabilir.

ApeNFT Coin’in Geleceği Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru

1.    ApeNFT Coin almaya değer mi?

Eğer NFT kriptolarına yatırım yapmak sizin için mantıklıysa NFT ticaretine aracılık yapan bir platform olan ApeNFT’nin kripto parasına yatırım yapmak da mantıklı olabilir.

2.    ApeNFT Coin 1 cent’e ulaşabilir mi?

Toplam arzı ApeNFT Coin’in 1 cent’e ulaşması 999 katrilyonluk piyasa değeri anlamına gelir ve kesinlikle mümkün değildir.

3.    ApeNFT Coin 1 dolara ulaşabilir mi?

Mevcut kripto para piyasasındaki bütün paranın binlerce kat fazlası yalnızca ApeNFT’ye yatırılsa bile bu ihtimal mümkün değildir.

4.    ApeNFT Coin 2025 yılında ne kadar olur?

ApeNFT 2025 yılına kadar tekrar 5 sıfırlı fiyatları görebilir.

5.    ApeNFT Coin 2030 yılında ne kadar olur?

ApeNFT platformu 2030 yılına kadar büyümeyi sürdürdüğü takdirde ApeNFT Coin 4 sıfırlı fiyatları görebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir