Binance Launchpad (Ön Satış) Nasıl Katılınır?

Merak edilen Binance Launchpad (Ön Satış) için nasıl katılım sağlanır gelin açıklayalım.

Binance Launchpad
Binance Launchpad
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Launchpad olarak geçen ön satış programlarının diğer borsaların aksine çok fazla ön satış yapmadığını ancak yaptığı zaman da çok ciddi getiri sağladığını belirtelim.

Binance Launchpad’a katılım fırsatını yakalamak için özellikle de borsanın sizlerden istediği bazı kriterler bulunmaktadır. Bunlar arasında elinizde BNB tutmak ve farklı türden katılım şartları gibi. Bu yüzden de Binance borsasını yakından takip ederek sizlerde bu ön satışlara katılma şansını yakalamış olacaksınız.

Binance Ön Satış
Binance Ön Satış

Binance Launchpad’e Nasıl Katılım Yapılır?

Geçtiğimiz aylarda İtalyan takımı Lazio’nun ön satışa sunulduğu Binance üzerinde ön satışa 1 Dolar üzerinden katılan yatırımcıların Lazio token ile 100 Dolara kadar çok ciddi bir yükselişe şahit olduklarını gördük. Özellikle de Binance üzerinde yer alan bu ön satışı 1 Dolar gibi bir rakamdan alıp bu rakamın 100x yapması yatırımcıların yatırdığı paralarının 100 katını almasına neden oldu. Bu yüzden de Binance Launchpad’lara katılım sağlayarak sizlerde bu denli yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a ücretsiz üyelik için tıklayınız.

Binance Launchpad’e katılım (Ön satışa)

  • Binance borsasına giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan 9 kutucuk işaretine tıklayınız.
  • Ondan sonra karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde de Binance Launchpad menüsü yer alacaktır. Hemen sağ alt menüde.
  • Sonrasında karşınıza çıkacak olan menü içerisinde aktif olarak ön satışa katılmanızı sağlayacak olan proje yer alacaktır.
  • Binance Launchpad üzerinde diğer ön satış platformlarında olduğu gibi devamlı olarak ön satışa izin vermediğini öncelikli olarak belirtmek istiyoruz.
  • Bu yüzden de Binance Launchpad’e girdikten sonra menü içerisinde yer alan projeye giriş yaptıktan sonra katılım şartları ile ilgili sizlere sunulan özellikleri yapmanız grekmektedir.
  • Hatta Homepage sayfası içerisine giriş yaparak daha önce satışa sunulan projelerin detaylarını ve çıkış fiyatlarını da görmüş olursunuz.

Soru : Kripto Para Yatırımlarına Nereden Başlanmalı?

Proje bazlı ince eleyip sık dokuyan platformlar arasında yer alan Binance Launchpad’e katılan projelerin çok yüksek oranda getiri getirme şansının bulunmasından dolayı bu platformu yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Ancak burada bazı projelerin çıktığı fiyatında altına düştüğüne şahit olduğumuzdan dolayı bu konuya dikkatli bir şekilde araştırma yaparak giriş yapmanız gerektiğini de siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir