Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler

Oldukça merak edilen, Binance üzerinde listelenmesi muhtemel coinler hakkında ki analizimiz. Baştan belirtelim, yazımız hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler
Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance üzerinde listelenmesi muhtemel coinler ile ilgili en çok dikkat çeken ve listelenmesi muhtemel coinlere birlikte bakalım. Dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance üzerinde yer alan coinlerin ilk listelenmesinden sonra yapmış olduğu çılgın kazançlar yatırımcıların çok fazla dikkatini çekmektedir.

Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler

Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler 2022
Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler 2022

Casper (CSPR)

Ön satışını bir başka kripto para borsası olan Coinlist’te gerçekleştiren bu projenin listelenmesi en muhtemel coin olduğunu belirtelim. 2021 yılının Aralık ayında yaptıkları Launchpad’in ardından çok ciddi bir düşüş yaşadığını da belirtmekte fayda var. Tamamen kurumsal yatırımcılara hitap etmesi ile meşhur olan bu coinin çok ciddi hareket yapmaması Binance üzerinde listelenmesini kuvvetlendirmektedir. Özelikle de son zamanlarda NFT projelerini de geçiş yapan Casper Coin bakalım yakın zaman içerisinde Binance üzerinde yerini alacak mı?

Solanium (SLIM)

Solana ekosistemi üzerinde yer alan ve Solana projesinin en değerli yatırımları arasında yer alan SLIM, özelikleri bakımından bu listeye girme başarısı göstermektedir. Dünyanın en değerli kripto para birimi olan Ethereum’un en büyük rakibi olan Solana son zamanlarda yapmış olduğu çıkış ile neredeyse 200x gibi ciddi bir yükseliş gösterdi. Son derece sağlam olan bu projenin üzerinde yer alan SLIM’de, Binance üzerinde listelenmesi en çok merak edilen coinlerin başında gelmektedir.

2022’de Zengin Edecek Altcoin Sepeti Oluşturmak Mümkün mü?

Safemoon

Ethereum ağını kullanan ve kendi cüzdanları ile piyasalarda yer alan Safemoon coin, özelikle sosyal medyayı kullanım konusunda oldukça dikkat çekicidir. Kullanıcılarının ve yatırımcılarının oldukça yüksek olması ve kripto para piyasaları için gerekli donanıma sahip olması Binance üzerinde listelenmesi için oldukça dikkat çekici olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de market hacmi konusunda Binance için yeterli düzeyde olması da oldukça dikkat çekici.

SHR Token

Binance’ın bir alt borsası olarak görülen Binance DEX üzerinde listelenen SHR Token’de, Binance üzerinde listelenmesi muhtemel coinler arasında yer almaktadır. Özelikle de Binance borsasının merkeziyetsiz borsası olarak dikkat çekiyor. Hacminin oldukça yüksek olması da Binance üzerine girmesi için yeterli bir sebep olarak dikkat çekiyor.

Binance’de %20 Alım Satım Komisyon İndirimi İçin Ücretsiz Kayıt.

ACH Token

Coinbase üzerinde olup Binance borsasında yer almayan ender coinlerin başında gelmektedir. Binance göre daha seçici olan Coinbase borsasında yer alan ACH hacmi ve diğer projeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu yüzden de bu liste içerisinde ACH yer almaktadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 1 sene önce

    […] Binance Üzerinde Listelenmesi Muhtemel Coinler […]

    Cevapla
  2. 1 sene önce

    […] Binance üzerinde listelenmesi muhtemel coinlere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. https://www.koinograf.com/binance-uzerinde-listelenmesi-muhtemel-coinler/ […]

    Cevapla