BLOK Coin Nedir? Binance Listelenir Mi?

Blok Coin
Blok Coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BLOK Coin Nedir? ve Binance Listelenir Mi? soruları merak ediliyor. Bloktopia, Polygon ekosistemi tarafından destekleniyor. BLOK, Polygon ekosistemi üzerinde oluşturulmuş merkeziyetsiz bir meta veri deposudur.

BLOK Coin Nedir?

BLOK coinin açılımı, Bloktopia’dır. BLOK, 21 seviyeden meydana gelir. Merkeziyetsiz sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcıların dijital bilgilerine ve onların kapsamlı içeriklerine tek bir kanaldan erişebilmeleri için bir merkez işlevi görür. Sanal BLOK’lar, kullanıcılarını, dijital temel kavramlar veya daha ileri seviye dijital kriptolar konusunda eğitir.

Blok Coin Nedir
Blok Coin Nedir

Kullanıcılar BLOK evreninde gayrimenkul sahibi olabilirler ve bunlardan da gelir elde edebilirler. Aynı zamanda bu evren içerisinde oyun oynayabilirler. Kullanıcılar arası ağlar oluşturabilirler.

İlaveten, kullanıcılar, reklam ve sponsorlar sayesinde NFT aracılığıyla da para kazanabilirler.

BLOK evreninde dört temel öğeden oluşan bir motto vardır. Bunlar;

  • Öğren,
  • Kazan,
  • Oyna,
  • Yarat, kavramları üzerine inşa edilmiştir.

Kullanıcılar, VR deneyimiyle bu mottoyu gerçekleştirmek üzere BLOK evrenine giriş yapabilirler.

Bloktopia (BLOK) Binance Listelenecek Mi? Nerelerde Ne Zaman Listeleniyor?

Bloktopia tokenı; OKex, KuCoin, Gate.io ve QuickSwap gibi borsalardan kolay bir şekilde temin edilebilir. Şuanda bloktopia binancede listelenmiyor fakat yakın zamanda listeleneceği düşünülüyor.

Blok Coin Yorum ve Geleceği

BLOK Kurucusu Kim?

Bloktopia metaverse coininin kurucusu, Ross Tavakoli’dir. Aynı zamanda Ross, CEO görevini de yürütür. Ross, 2015 senesinden bu yana kripto para alanında çalışmış, oldukça deneyimli bir kişidir.

Bloktopia, Twitter’da 300.000’den fazla takipçiye sahip bir topluluk oluşturmayı başarmış bir projedir. Bu seviyelere ulaşmasında projeye birçok yatırım almasının payı vardır.

Dünyadaki en büyük kripto fonlarından birisi olan Animoca Brands, projeye yatırım yapan lider yatırımcı konumundadır. Ayrıca; AU21, Magnus Capital, Polygon, Avalanche gibi destekçileri de mevcuttur.

BLOK Neden Farklı?

BLOK, Bloktopia sahiplerine özel ayrıcalıklar tanıyor. Bu kişiler, BLOK evreninde bazı ayrıcalıkların olduğu kilitleri, ellerindeki Bloktopia coinleriyle açabiliyorlar. Aynı zamanda, BLOK evreninde, Bloktopia coini ile mülk ve reklam alanları satın alabiliyorlar. Meta’nın veri deposunun yönetimde oy kullanarak söz sahibi olabiliyorlar.

Bloktopia sahipleri, BLOK kullanarak avatar satın alabiliyorlar. İlaveten, BLOK üzerinden staking geliri elde edebiliyorlar. Ödül yarışmalarına katılabiliyorlar.

BLOK platformu, Blok Zinciri için oyun geliştirmede önde gelen bir platform olan Venly ile ortaklık kurmuştur. Bu anlaşmayla, kripto ve oyun arasındaki boşluğun kapatmasını sağlamıştır.

BLOK Ağı Güvenli mi?

BLOK, Ethereum isimli Blok Zincir üzerindeki, ikinci katman ölçeklendirme çözümü olan Polygon ağı üzerinde oluşturulmuş bir ERC-20 tokenıdır. BLOK, belli başlı ölçeklendirme çözümlerinin oluşturulmasına yardımcı olur. Bunlar;

  • Çokgenler,
  • İyimser toplama zincirleri,
  • ZK toplama zincirleri,
  • Yan zincirler, şeklinde sıralanabilir.

Plazma çerçevesinin özelleştirilmiş bir sürümünü kullanır. Bu sürüm, Ethereum’un ana ağı üzerinde çalışan ve hisse kanıtı kontrol noktaları üzerinde kurulu bir sürümdür.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir