DENT Coin Geleceği: 4 Sıfırlı Fiyatlar Olası mı?

Bu yazımızda, mobil veriyi ve bant genişliğini bütün dünyaya eşit şekilde yaymak amacıyla geliştirilen Dent projesinin kripto parası DENT Coin’in geleceğini değerlendiriyoruz.

DENT Coin geleceği nasıl?
DENT Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2014 yılında ortaya çıkan Dent, aslında o yıllar için oldukça vizyoner sayılabilecek bir fikirle geliştirilmiştir. Projenin amacı mobil veriyi demokratikleştirmek ve bütün dünyada kullanılabilir hale getirmektir. Aslında bu bakımdan Dent’in 2019 yılında Elon Musk tarafından kurulan Starlink pek de farkı yoktur. Peki Dent Coin fiyatı bu vizyonu yansıtabiliyor mu, Dent Coin geleceği parlak mı?

Borsalarda işlem görmeye başladığı ilk tarihten bu yana DENT Coin, son derece manipülatif fiyat hareketleriyle dikkat çekmiştir.

2018 yılında çok kısa sürede 200 kattan fazla artarak 0.0005 dolardan 10 cent’e kadar yükselen Dent Coin sonraki süreçte tekrar üç sıfırlı fiyatlara düşmüş ve yıllarca o fiyat çizgisini korumuştur.

2021 yılındaki büyük kripto para yükselişinde ise Dent’in fiyatı 2 cent’e kadar yükselmiş, sonraki süreçte ise tekrar üç sıfırlı fiyatlara gerilemiştir.

DENT Tekrar 4 Sıfırlı Fiyatlara Döner mi?

Her şeyden önce şunu ifade etmek gerekir ki Dent Coin’in fiyat hareketleri scam yani dolandırma amaçlı piyasaya sürülen kripto paraların fiyat hareketlerini andırır.

Yıllarca diplerde seyreden fiyatın bir anda zirve yaptığı ve daha sonra tekrar diplere dönerek uzun süre yerinde saydığı görülür.

DENT Coin geleceği
DENT Coin uzun vade fiyat grafiği

Bu bakımdan DENT’in tekrar 4 sıfırlı fiyatlara dönmesi hiç kimseyi şaşırtmaz.

Aslında oldukça vizyoner bir proje olarak kurulan Dent’in maalesef yıllar içinde vadettiği şeyleri gerçekleştiremediği anlaşılmıştır.

Bu nedenle DENT Coin zaman içinde manipülatörler tarafından kullanılmaya elverişli bir kripto paraya dönüşmüştür.

Günümüzde bazı Dent yatırımcıları projeye güvenmeye devam etse de Dent’in misyonunu gerçekleştirebilecek bir altyapıya sahip olmadığı artık kanıtlanmıştır.

Dolayısıyla DENT Coin’in tarihi zirve fiyatından bir hayli uzak olmasının nedeni kolaylıkla anlaşılabilir.

DENT’in Yok Olma Tehlikesi Var mı?

Açık konuşmak gerekirse DENT Coin’e gerçekten güvenen çok az yatırımcı kalmıştır. Bu, Dent projesinin yok olma riskiyle karşı karşıya olduğunu gösterir.

Çünkü misyonunu kaybeden her kripto para projesi zamanla manipülatörlerin oyuncağına dönüşür ve tarihin tozlu raflarında yerini alır.

Aslında DENT Coin’in tehlikeli bir dönemeçte olduğunu gösteren en önemli olay 2021 yılındaki büyük kripto para yükselişidir.

Bu yükselişte hemen hemen bütün kripto paralar önceki fiyat rekorlarını tazelerken DENT, önceki zirvesinin yalnızca 10’da birine ulaşabilmiştir.

Söz konusu gelişme DENT Coin’in bir sonraki yükselişte de benzer bir performans göstererek zamanla yok olacağına işaret edebilir.

DENT İçin Akla Uygun Çıkış Senaryosu Ne?

Yukarıda sıraladığımız nedenlerden ötürü eğer elinizde DENT Coin tutuyorsanız bir çıkış senaryosu kurgulamanız iyi bir seçenek olabilir.

2021 yılında ulaşılan 0.017 dolarlık fiyattan sonra 0.010 dolar yani 1 cent, iyi bir çıkış noktası olabilir.

Fakat Dent’in manipülasyona açık bir kripto para olması, fiyat tahmini yapmanın zor olduğu ve fiyatın tekrar 10 cent’e taşınabileceği anlamlarına da gelir.

Yani siz zararınızı kabul edip kripto paradan çıkış yaptıktan sonra DENT fiyatı hiç beklenmedik şekilde yükselebilir. Ancak bu durum DENT Coin’den uzak durulması gerektiği gerçeğini değiştirmez.

Bu nedenle yatırımcıların bütün ihtimalleri hesaba katarak uygun bir çıkış noktası belirlemesi en akla yatkın seçeneklerden bir tanesi olarak görülür.

DENT Uzun Vadeli Yatırım İçin İyi Bir Kripto Para mı?

Kripto para piyasasında yeniyseniz ve DENT Coin’in uzun vadede nasıl bir kripto olduğunu merak ediyorsanız, üzgünüz.

Size olumlu şeyler söylememiz mümkün değil.

Binlerce alternatif altcoin’in bulunduğu piyasada DENT Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak adeta kumar oynamak gibidir.

Özetle, daha güvenli ve daha çok gelecek vadeden kripto paraları araştırmak ve aceleci davranmamak sizin açınızdan daha doğru olacağı söylenebilir.

Üstelik araştırmanız sırasında nispeten eski kripto paralar yerine yeni kripto paraları ve trendleri öncelemelisiniz.

Çünkü 2018 yılında trend olan kripto paraların birçoğu günümüzde popülaritesini kaybetmiştir.

Kripto para piyasası çok dinamiktir ve sadece bir iki yıl içinde bile trendler hızla değişebilir. Bu hızlı değişim ve dönüşüm, yatırım yaptığınız kripto paranın fiyatının düşmesine neden olabilir.

DENT Coin’in Geleceği Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru

1.    DENT Coin tekrar 1 cent olur mu?

Evet, DENT Coin’in tekrar 1 cent olma ihtimali vardır. Ancak bu ihtimalin gerçekleşmesi için kripto para piyasasının genel anlamda bir yükseliş dönemi içinde olması gerekir.

2.    DENT Coin tekrar 7 cent olur mu?

DENT Coin’in fiyat hareketleri oldukça manipülatiftir. Bu nedenle DENT Coin’in tekrar 7 cent olmayacağı söylenemez. Fakat bu ihtimal oldukça düşüktür.

3.    DENT Coin 10 cent’i geçebilir mi?

DENT Coin fiyatının 10 cent’i aşma ihtimali çok ama çok düşüktür. Ancak manipülatif kripto paraların fiyatları sebepsiz yere ve hiç beklenmedik şekilde yükselip düşebildiği için böyle bir ihtimal söz konusu olabilir.

4.    2025 yılında DENT Coin fiyatı ne kadar olur?

2025 yılında DENT Coin fiyatının 0.00025 dolar ile 0.01 dolar arasında olması kuvvetle muhtemeldir. Ancak DENT Coin için daha yüksek fiyatları hedeflemek çok risklidir.

5.    2030 yılında DENT Coin fiyatı ne kadar olur?

2025 yılının DENT Coin’in hayatta kalıp kalamayacağın yönelik önemli bir yıl olması beklenir. Eğer Dent ekibi yeni projelerle yatırımcılarının karşısına çıkar ve güven toplamayı başarırsa DENT Coin’in fiyatı 2030 yılında tarihi zirvesi olan 10 cent’e ulaşabilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir