Gate.io Borsasında Gelecek Vadeden Altcoinler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok coinin ön satışının yapıldığı Gate.io borsasında gelecek vadeden altcoinler hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Ülkemizde en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında yer alan Gate.io borsası özellikle de önünde çok fazla sıfır olan coinleri ile meşhurdur.

Gate.io en çok kazandıran coinler

Çin merkezli bir borsa olan Gate İO özellikle de en çok işlem hacmi yapılan ilk 5 borsa arasında kendisine yer bulmaktadır. Ön satışlar ile adından sıkça söz ettiren ve ön satışlardan yüksek x’li kazançlar sağlayan bu borsa üzerinde kazandırması muhtemel coinlere beraber bakalım.

Gelecek Vadeden Altcoinler

Bu coinlerin gelecekte yüksek x’li kazançlar sağlayacağını düşünüyoruz. Coinler hakkında her bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte sizler için gate.io borsasında gelecek vadeden altcoinler listesi.

RACA

Bana göre Gate.io borsası üzerinde geleceğin coinleri arasında yer almaktadır. Özellikle de Metaverse projesinin en yeni coinleri arasında yer alan RACA’nın farklı borsalar üzerinde de listelenecek olmasından dolayı geleceğin en çok kazandırması muhtemel coinleri arasında yer almaktadır.

İlk çıkış tarihinden itibaren 40x gibi ciddi bir yükseliş yapan bu coinin özellikle de Binance üzerinde listelenecek söylentilerinin gerçek olmasından sonra coinin ciddi bir şekilde kazandırması düşünülmektedir.

Gelecek Vadeden Altcoinler
Gelecek Vadeden Altcoinler

FLOKI

Gate İO borsası üzerinde yer alan ve ülkemizde de Fenerbahçe ile de sponsorluk anlaşması imzalayan FLOKI’nin farklı borsalar üzerinde listelenecek olmasından da dolayı önünde olan bol sıfırları atması muhtemel olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de önünde bulunan sıfırlardan kurtulması ciddi bir kazanç sağlamasına neden olacaktır.

GT Token

Gate İO borsasının kendi tokeni olan Gate Token’de kazandırması muhtemel coinlerin arasında yer almaktadır. Özelikle de 5 – 6 Dolar bandında uzun zamandır giden bu tokenin 2021 yılı içerisinde 2 Dolardan 3x gibi ciddi bir getiri yaptığını da belirtelim. Binance borsasında yer alan BNB gibi uzun soluklu bir şekilde kazandırması beklenen bu coinin Gate.io borsasında gelecek vadeden altcoinler arasında yer aldığını belirtelim.

Özellikle de bu borsa üzerinde çok fazla coin olmasından dolayı burada projeleri olan coinlere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir