Jasmy Coin Geleceği: Sıfıra Gider mi?

Bu analizimizde, bir veri pazarı projesi olan JASMY’ye ve Jasmy Coin’in geleceğine göz atıyoruz.

Jasmy Coin geleceği nasıl?
Jasmy Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

400 milyar dolara yakın bir büyüklüğe sahip olan nesnelerin interneti (IoT) pazarı her yıl dünyada yaklaşık yüzde 30 oranında büyümeye devam eder. Böylesine büyük bir pazara yönelik faaliyet gösteren Japonya merkezli JASMY projesi kısa sürede çok popüler hale geldiği 2021 yılının ilk çeyreğinden sonra çok kötü bir performans göstermiştir. Peki Jasmy Coin geleceği nasıl? Elinde Jasmy Coin tutanlar ne yapmalı?

2021’in son aylarından itibaren bin kattan fazla düşen Jasmy Coin çok umutsuz bir fiyat görüntüsü çizer. Ancak hala Jasmy Coin’in geleceğini umutlu olan yatırımcılar söz konusudur.

Bu yazıda Jasy Coin’in tekrar yükselmesinin mümkün olup olmadığı ve olası bütün fiyat senaryoları en sade şekilde açıklanmıştır.

JASMY Başarılı Bir Proje mi?

JASY projesini anlayabilmek için öncelikle IoT yani nesnelerin interneti tanımına değinmek gerekir.

Bu tanım günlük hayatta kullanılan nesnelerin internet sayesinde veri alışverişi yaparak senkronize olmasını sağlayan bir teknolojiyi ifade eder. Şu anda bile devasa büyüklükte olan IoT pazarının önümüzdeki yıllarda hızla büyümeye devam etmesi beklenir.

JASMY projesi ise aslında nesnelerden elde edilen verinin blok zinciri tabanlı alınıp satılmasını sağlayan bir pazaryeridir.

Yani JASMY teorik olarak son derece mantıklı bir projedir. Ancak pratikte gelişmeler hiç de umulduğu gibi şekillenmemiştir.

Jasmy Coin Niçin Bin Kat Düştü?

5 bin TL yatırım yaparak Jasmy Coin aldığınızı ve sadece birkaç ay sonra yatırımınızın değerinin 10 TL’ye düştüğünü hayal edin.

2021’de Jasmy Coin alan birçok yatırımcı tam da buna benzer bir felaket senaryosuyla karşı karşıya kalmıştır.

JASMY projesinin kurucuları Japonya kamuoyunda dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya kaldıktan sonra Jasmy Coin yatırımcıları panik satışlar yapmaya başlamış ve nihayetinde fiyat 5 dolardan 0.003 dolara kadar düşmüştür.

Jasmy Coin Tekrar Yükselir mi?

Önümüzdeki süreçte Jasmy Coin elbette bir miktar yükselebilir. Fakat Jasmy Coin’in tekrar birkaç dolara ulaşmasını beklemek akılcı bir yaklaşım olmaz.

Yine de Jasmy Coin’in eski fiyat zirvesine doğru hareketlenmesi mümkün olabilir çünkü bu kripto para tam anlamıyla manipülatif hareketler sergileyen bir kripto paraya dönüşmüştür.

Dolayısıyla Jasmy Coin’in bir daha yükselip yükselmeyeceğini akıl ve mantık yoluyla analiz etmek imkansızdır.

Bu nedenle önceden Jasmy Coin yatırımı olmayan kişilerin bu kripto paraya yatırım yapması asla tavsiye edilmez.

Mevcut yatırımı olan kişilerin ise bir çıkış senaryosu planlaması doğru bir hamle olarak yorumlanabilir.

Jasmy Coin Fiyatı Sıfıra Gider mi?

Jasmy Coin’in fiyatı tamamen sıfır olmayabilir ancak hacmin iyice sığlaşması zaten bir kripto paranın yok olduğu anlamına gelir.

Şu anda merkeziyetsiz borsalar üzerinden günlük on milyonlarca dolar değerinde Jasmy Coin alınıp satıldığı için henüz Jasmy Coin’in tamamen yok olduğu söylenemez. Ancak önümüzdeki süreçte Jasmy için böyle bir tehlike söz konusudur.

Bu nedenle elinde Jasmy bulunduran kişilerin her türlü senaryoyu dikkate alarak büyük bir dikkatle hareket etmesi gerekir.

Jasmy Coin Geleceği Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru

1.    Jasmy Coin’in bir geleceği var mı?

JASMY Japonya’da dolandırıcılıkla gündeme geldiği için ve Jasmy Coin manipülatif fiyat hareketleri gösterdiği için bu kripto paranın bir geleceğinin olduğu söylenemez.

2.    Jasmy Coin 1 dolar olur mu?

Total arzı 50 milyar olan, dolaşımdaki arzı 5 milyar olan, dolandırıcılıkla gündeme gelen ve manipülatif fiyat hareketleri gösteren Jasmy Coin’in 1 dolar olması kesinlikle mümkün değildir.

3.    Jasmy Coin iyi bir yatırım mı?

JASMY projesi çok tutarlı bir fikre sahip olsa da pratikte iyi performans gösterememiştir ve Jasmy Coin’in iyi bir yatırım olduğu söylenemez.

4.    Jasmy Coin 2025 yılında ne kadar olur?

2025 yılında Jasmy Coin fiyatı dört sıfırlı fiyatlara kadar düşebilir.

5.    Jasmy Coin 2030 yılında ne kadar olur?

2030 yılında Jasmy Coin fiyatı yedi sıfırlı fiyatlara kadar gerileyebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir