KISHU Coin Geleceği: Yine Sıfır Atar mı?

Bu analizimizde, popüler şaka kripto paralarından KISHU Coin'in geleceğini ele alıyoruz.

KISHU Coin geleceği nasıl?
KISHU Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin öncülüğünde şaka kriptolarının çok fazla destekçi ve yatırımcı bulduğu 2020 ve 2021 yıllarında öne çıkan bol sıfırlı meme coin’lerden bir tanesi de Kishu Inu olmuştur. Anonim bir proje olan Kishu Inu topluluk desteğine dayanarak büyük bir beklenti oluşturmuştur ancak ne yazık ki beklentileri karşılayamamıştır. Peki KISHU Coin geleceği de kötü mü yoksa 2023 yılında KISHU Coin almak mantıklı mı?

Meme coin’ler teknolojik açıdan çok üstün kripto para projeleri olmasalar bile topluluk desteğine dayanarak hızla büyüyebilirler ve kalıcı olabilirler. Ancak KISHU Coin, kendisinden beklenen büyümeyi geçen yıllarda gösterememiştir.

Kishu Inu Başarılı Bir Şaka Kriptosu mu?

Bir şaka kriptosunun başarılı olup olmadığını topluluğunun gücü belirler. Geçtiğimiz yıllardaki fiyat performansı dikkate alınırsa Kishu Inu projesinin büyük ve kalıcı bir topluluğa erişemediği söylenebilir.

Diğer şaka kriptolarından kendisini ayıran başka da bir özelliği de bulunmayan Kishu Inu’yu bu nedenlerle başarılı bir şaka kriptosu olarak nitelemek bir hayli zordur.

Tek özelliği bol sıfıra sahip olması olan Kishu Inu, anonim bir grup tarafından geliştirilmiştir. Piyasa sürüldüğü andan itibaren büyük beklentiler yaratan kripto para, kendisinden beklenen performansı bugüne kadar ortaya koyamamıştır.

thumbnail
İlişkili Yazı
2023’de Alınabilecek En İyi 5 Meme Coin

KISHU Coin Tekrar Birkaç Sıfır Atar mı?

Belirgin bir özelliği olmadığı için öne çıkmakta zorlansa da hacmi çok düşük olduğu için KISHU Coin’in en az bir sıfır atarak 8 sıfırlı rakamlara yükselme ihtimali olabilir.

Çünkü hacim az olduğu için güçlü alımların fiyatı oynatma şansı olur. Dolayısıyla KISHU Coin büyük bir yatırım aldığı takdirde hacmi 500 milyon dolara kadar yükselebilir ve en az bir sıfır atabilir.

Ancak Kishu Inu’nun birden fazla sıfır atmasını beklemek hatalı bir beklenti olur çünkü bu durum hacmin milyar dolar seviyesine çıkacağı anlamına gelir.

Mevcut durumda hiçbir yenilik sunmayan ve güçlü bir topluluğa sahip olduğunu kanıtlayamayan bu projenin böyle bir hacme ulaşması imkan dahilinde değildir.

KISHU Coin En Fazla Ne Kadar Olabilir?

Eğer Kishu Inu topluluğu KISHU Coin’in fiyatını hareketlendirmeyi başarırsa bu kripto para fiyatı 8 sıfırlı fiyatlara doğru ilerleyebilir.

Ancak KISHU Coin’in yedi sıfırlı fiyatlara yükselme ihtimali oldukça düşüktür ve hatta bu ihtimalin mümkün olmadığı söylenebilir.

Yine de önümüzdeki dönemde KISHU Coin çok ünlü fenomenlerin desteğini alırsa bu ihtimal gerçekleşebilir çünkü hacmin az olması yukarı ve aşağı yönlü fiyat hareketlerinin çok daha kolay ve hızlı gerçekleşmesine neden olur.

KISHU Coin Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

1.    Kishu Inu sahibi kim?

Tıpkı diğer birçok şaka kripto parası gibi Kishu Inu projesi ve KISHU Coin de anonim bir geliştirici topluluğu tarafından piyasaya sürülmüştür.

2.    KISHU Coin Binance’de ya da Coinbase’de listelenir mi?

Gelecekte dönemde Binance ve Coinbase borsalarının bu kripto parayı listelemesi beklenmez.

Ancak UniSwap borsasında meşhur hale gelen KISHU Coin’in en büyük ticaret hacmini OKX ve Gate.io borsalarında yakaladığı ve birçok borsada alınıp satılabildiğini hatırlatmak gerekir.

3.    2023 yılında KISHU Coin almak mantıklı mı?

2023 yılında KISHU Coin yatırımı yapmanın mantık dışı olduğunu söylemek gerekir. Her ne kadar bu kripto para düşük hacmi nedeniyle kolay yükselme ihtimaline sahip olsa da geçtiğimiz yıllardaki performansıyla lider şaka kriptoları arasına girmeyi başaramamıştır.

Ayrıca uzun dönemdir sabit giden ve yukarı yönlü hareketlenmeyen fiyat, bu kripto paranın geleceğine dair yatırımcılarda büyük bir soru işareti yaratır. KISHU Coin’e yatırım yapmayı düşünen kişilerin en azından fiyat hareketini takip etmesi ve söz konusu fiyat direncin güçlü bir şekilde yukarı doğru kırılmasını beklemesi gerekir.

4.    2025 yılında KISHU Coin ne kadar olur?

2025 yılında KISHU Coin 8, 9 ve hatta belki de 10 basamaklı olabilir. Bu, KISHU Coin’in fiyatının düşeceğine dair güçlü bir beklenti olduğunu ortaya koyar. Ancak bu tür kripto paraların anlık olarak hızla yükselme kabiliyetine ve potansiyeline sahip oldukları da unutulmamalıdır.

5.    2030 yılında KISHU Coin ne kadar olur?

2030 yılında KISHU Coin yok olma riskiyle karşı karşıyadır. Ancak aradan geçen sürede KISHU Coin atılım yaparak lider meme coin’ler arasına girmeyi başarırsa bu kripto para 7 sıfırlı fiyatlara kadar yükselebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir