Kripto Para için En iyi Dijital Cüzdan Hangisidir?

Kripto para yatırımcıları paralarını güvenli bir şekilde muhafaza etmek için kripto cüzdanları araştırıyor, bu yazımızda çokça kullanılan kripto para cüzdanlarından bahsediyoruz.

Kripto para için en iyi dijital cüzdan hangisidir
Kripto para için en iyi dijital cüzdan hangisidir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para için en iyi dijital cüzdan, son yıllarda kripto paralara olan ilginin giderek artması aynı zamanda dolandırıcılarında ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle de yatırım yapmak için tercih edilen bu piyasa içerisinde yatırımlarınızı güvence altında tutmak istediğiniz zaman kripto piyasaları için geliştirilen soğuk cüzdan modellerinin sahibi olarak sizlerde yatırımlarının ömür boyu güvence altında kalmasını sağlamış olabilirsiniz. 

Kripto Para için en iyi Dijital Cüzdan Modelleri

Kripto Para için En iyi Dijital Cüzdan
Kripto Para için En iyi Dijital Cüzdan

Exodus Soğuk Cüzdan

Masaüstü versiyonları ve mobil cüzdan versiyonları bulunan bu cüzdan soğuk cüzdan işine yeni başlayanların en çok tercih ettiği cüzdan modelleri arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise kullanım alanının ve aynı zaman da kullanıcı ara yüz modelinin son derece basit olmasından dolayıdır.

Anlaşma yapmış olduğu 100’den fazla kripto modeli ile uyumlu bir şekilde geliştirilen bu cüzdan modelinde kripto para transferleri de son derece basit bir şekilde yapılmaktadır. Ancak bu model üzerinde en büyük sorunun geliştirilen bu soğuk cüzdan modelinin açık kaynak kodlu olmasından kaynaklı olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Soru : Kripto Paraların Geleceği Var mı?

Electrum Soğuk Cüzdan

En güvenilir cüzdanlar listesinde yer alan ancak tek handikabı bulunan bu cüzdanın tek bir kripto para için kullanımı uygundur. Sadece Bitcoin saklamak için kullanmak için geliştirilen bu modeli almak istediğiniz zaman mutlaka ama mutlaka elinizde yatırımlarınızın Bitocin olarak saklanması gerekmektedir. Aksi durumda diğer kripto para birimlerini bu cüzdan üzerinde muhafaza etme şansınız bulunmamaktadır.

Trezor Model T Soğuk Cüzdan

Yatırımlarını profesyonel bir şekilde yapan yatırımcıların tercih ettiği bu cüzdan modelinin özellikle de son derece güvenilir olduğunu belirtelim. Fiyat performans olarak oldukça makbul olan bu cüzdan modelinin fiyatı bazı kullanıcılara göre yüksek gelmektedir. Ancak güvenlik açısından herhangi bir güvenlik açığının bulunmaması bu cüzdana olan talebin giderek artmasına neden olmaktadır.

Coinbase’de 100$ yatırımınıza 10$ kazanmak için tıklayınız.

Ledger Nano S Soğuk Cüzdan

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan Ledger Modelinin ise son zamanların en çok tercih edilen cüzdan modeli olduğunu ve 18 farklı depolama alanının cüzdan içerisinde bulunduğunu siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir