Metaverse Arsalar Nereden Alınır?

Metaverse arsa fiyatları satın alınan platforma, arsanın konumuna ve metrekaresine göre değişkenlik gösterebilir.

Metaverse Arsalar Nereden Alınır
Metaverse Arsalar Nereden Alınır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse arsalar nereden alınır? Sorusu hakkında en çok merak edilen bilgileri burada açıklamak istiyoruz. Sanal gerçeklik dünyasına olan ilginin her geçen gün artması beraberinde yatırımcıların ciddi olarak bu projeye olan güvenlerinin artmasına neden oldu.

Metaverse arsalar nereden alınır?

Bunun için çok farklı sitelerin bulunduğunu ve bu siteler üzerinden belirlenen tokenler veya coinler ile bu arsaları alma şansınızın bulunduğunu da belirtelim.  Özelikle de son derece yüksek fiyatlar ile satışa sunulan bu arsaların bazılarının değerlerinin milyon dolarları bulunduğunu belirtelim.

Metaverse
Metaverse

Sanal gerçeklik üzerine ortaya çıkan birçok projenin olması ve özellikle de arsaların en çok tercih edilen yerler üzerinde olmasından dolayı çok ciddi alıcılar bulunmaktadır. Arsalar arasında öyle yerler bulunuyor ki bu arsaların gerçek hayatta yer alan arsalardan da daha pahalı olduğuna şahit oluyoruz.

888 Ethereum’a satın satıldı!

Geçtiğimiz günlerde 888 Ethereum değerinde yani 1.5 Milyon Dolar değerinde bir arsanın satılması Metaverse projesinde şu ana kadar satılan en değerli arsa olarak karşımıza çıktı. Bu yüzden de Metaverse Arsalar Nereden Alınır? Sorusunun diğer detaylarına hep birlikte göz atalım.

Meraklısına : Metaverse projesi Bloktopia nedir?

Metaverse arsalar nereden alınır – Başlıca siteler?

Sanal arsa satış platformları arasında en popüler olan sitelerin;

  • Axie Infinity
  • Metaverse.io
  • Decentraland
  • Dvision Network
  • OVR

Borsaları olduğunu ve bu borsalar üzerinden belirlenen coinleri veya tokenleri hesaplarınıza yükleyerek bu borsalar üzerinden satışa sunulan arsaları satın alabilirsiniz.

Özellikle de Metaverse projeleri arasında en çok tercih edilen coinlerin ise MANA ve SAND gibi projeler olduğunu belirtelim. Bu coinlerin projenin açıklanmasından sonra fiyatlarında yaşanan 10x gibi ciddi kazançlar yatırımcıların birçoğunun ciddi oranda gelir elde etmesini sağladı.

Coinbase’de 100$ yatırımınıza 10$ kazanmak için tıklayınız.

Meta projelerinde yer alan coinler ile ilgili ciddi oranda bir araştırma yaparak sizlerde yeni coinler ile ilgili yatırımlarınızı yapabilir ve yakın zamanda geleceğin coinleri olarak gösterilen bu coinlerden satın alarak ciddi gelir elde etme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Metaverse dünyasının özellikle de arsa satın alınma işlemleri sırasında kullanılan coinlerin çok ciddi oranda bir artış göstermesi yatırımcılar arasında çok sık konuşulmaktadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1 sene önce

    […] Öneri : Metaverse Arsaları Nereden Alınır? […]

    Cevapla