Metaverse Projesi Bloktopia (BLOK) Nedir?

Metaverse dünyasının bir anda popülerite kazanmasının ardından, çok sık adını duymaya başladığımız Bloktopia'dan bahsediyoruz.

Metaverse Projesi Bloktopia
Metaverse Projesi Bloktopia
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloktopia Nedir? Metaverse projesi olan bu coin hakkında merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım. Son zamanlarda Metaverse projelere olan ilginin giderek artması beraberinde birçok coinin ortaya çıkmasına ve konuşulmasına neden olmuştur.

Bloktopia Nedir?

Sanal gerçekliği artırılmış bir dünya kurulması üzerine inşa edilen Metaverse projesinde yer alan bir coin olarak dikkat çekmektedir. Özellikle de Bitcoin baz alınarak hesaplanan bir işlem yapan bu projenin 21 seviyeden oluşan bir gökdelen ağı bulunmaktadır. 21 olmasının nedeni de Bitcoin’in toplam arzının sadece 21 Milyon Adet olmasından kaynaklı olduğu açıklanmıştır.

Bloktopia Nedir
Metaverse Dünyası

Metaverse projesinin 3D boyutlu bir şekilde motorunu tercih eden coin yapımcılarının, gerçeklik açısında en çok tercih edilen coin olacakları konusunda iddiaları bulunmaktadır.

Coinbase’de 100$ yatırımınıza 10$ kazanmak için tıklayınız.

Bloktopia Ağı

Kripto para projesi ve coini olan Polygon ağı sayesinde desteklendiği açıklanan bu coinin aynı zamanda Sony PlayStation kurucuları tarafından da desteklendiği açıklanmıştır. Bloktopia projesinin sanal evren üzerinde kurmuş olduğu dünya da günlük hayat içerisinde yaptığımız her türlü işlemi yapma şansını bizlere sunacak olması, projeye olan güvenin giderek artmasına da neden olmaktadır.

Özellikle de Bloktopia coin ile Metaverse dünyası üzerinde yer alan arazilerden de bu coin ile satın alma durumlarınızın bulunmasından dolayı, Meta dünyasının giderek gerçekliğe yaklaşmasından sonra, coinin fiyatında ciddi yükselişler beklendiği birçok uzman tarafından açıklanmıştır.

Rehber : Binance Launchpad (Ön Satış) Nasıl Katılınır?

BLOK Nereden Alınır?

BLOK coin sahibi olmak istediğiniz zaman alım ve satım yapma şansınızın şu an için en popüler borsa olan Binance üzerinden mümkün olmadığını belirtelim. Bu coini almak için şu an en popüler borsalar arasında yer alan Çin Merkezli borsa olan Gate.io borsasından ya da OKEx borsası üzerinden alabilirsiniz.

Bloktopia coin sayesinde bu evren üzerinde yapacağınız işlemlerde diğer coin sahiplerine göre birçok ayrılacağa sahip olabilirsiniz. Özellikle de reklam gelirleri, alışveriş yapma fırsatları ve emlak alım ve satımlarında Bloktopia coin ile işlemlerinizi daha uygun şekilde yapma şansı sizlere tanınmaktadır.

Özellikle de projenin bu kadar gerçekliğe dayandırılmış olmasından dolayı yakın zaman içerisinde Binance üzerinde listelenme durumlarının da bulunduğunu unutmayınız.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir