NWC Coin Nedir? Binance Listelenir mi?

NWC Coin
NWC Coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NWC Coin kısaltmasıyla bilinen NewsCrypto, NewsCrypto ekosisteminin yerel tokendır. Bu ekosistem, kripto dünyasında yer alan herkes için bazı hizmetler sunuyor.

Piyasaya yeni giriş yapmış olan en acemi kişiden yıllardır piyasada var olan en uzman kişiye kadar, herkesin seviyesine göre yararlanabileceği eğitimler, kapsamlı göstergeler ve çeşitli eğlenceler sunuyor.

NewsCrypto akıllı sözleşme platformu, Stellar Blockchain’i üzerinde inşa edilmiştir. 2021 yılının başlarında, Ethereum ve Binance Smart Chain Blockchainleri üzerinde de kullanılabilir bir akıllı sözleşme platformu olmuştur.

Benzer Yazılar
Floki Coin
FLOKI Coin Nedir? Binance Listelenir Mi?

NewsCrypto tarafından inşa edilmiş olan ve bu üç ağ arasında geçiş yapılabilmeyi sağlayan bir takas sistemleri de bulunuyor.

NWC Coin Nedir?

Proje sahipleri, kripto dünyasında var olan herkese, ihtiyaç duyabileceği her şeyi, tek bir platformda sunmayı hedefliyor. Aynı zamanda, ekosistem içerisinde yer alan kullanıcıların, interaktif bir şekilde birbirlerinden bir şeyler öğrenebilecekleri bir platform olma arzusundalar.

Platform kullanıcıları, kaliteli içerikler paylaşarak NWC token kazanmak için çabalıyorlar. İçeriklerdeki kalite arttıkça kazanılacak NWC token sayısında da artış yaşanıyor.

NWC Neden Farklı?

NWC tokenı;

  • Çevrimiçi platform erişimi kilidinin açılması için Blockchain teknolojisi ile kripto para ticareti üzerine olan interaktif eğitimde,
  • Kripto oyunlarında,
  • NewsCrypto mobil uygulamasındaki ek özelliklerde, kullanım alanına sahiptir.

Görüldüğü üzere NWC ekosistemi; eğlenmeyi, eğlenirken öğrenmeyi, öğrenirken kazanmayı hedefleyen bir halka görüntüsü veriyor.

NWC Token Ekonomisi (Tokenomic)

NWC token sabit arzlıdır. NWC tokenı, 280 milyon adet maksimum arza sahiptir. Bütün abonelik ücretlerinin %20’sinin bir akıllı sözleşme aracılığıyla otomatik olarak yakıldığı deflasyonist bir ekonomi modeline sahiptir.

NewsCrypto, tamamen kendi kendini finanse eden bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, herhangi bir dış sermayeden bağımsızdırlar. Büyümesi, kendi toplulukları tarafından yönlendirilerek gerçekleştiriliyor. Bunun anlamı ise hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için anlayışıdır. Her bir kişi, tüm topluluğun çıkarına uygun şekilde hareket ediyor. Bu yüzden topluluk üyeleri, değerli ve güvenilir içerikler sağlamaya çalışıyorlar.

Kaç NWC Token Var?

Maksimum arzı 280 milyon olan NWC Token, 150 milyon dolaşımda olan bir arz sahiptir.

NWC Nereden Alınır?

NWC Token; MEXC, DigiFinex, KuCoin ve Gate.io gibi borsalarda alınabilir durumdadır. Binance Listelenir mi? Sorusu merakla bekleniyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir