Pitbull Coin Geleceği: Tekrar Yükselir mi?

Bu analizimizde, Türkiye’de kısa sürede büyük bir popülarite yakalayan şaka kripto parası Pitbull Coin’in geleceğini yorumluyoruz.

Pitbull Coin geleceği nasıl?
Pitbull Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şaka kripto paraları birçok insanın hayal bile edemeyeceği kadar yüksek paralar kazanmasını sağladığı için ünlense de bir de madalyonun görünmeyen yüzü vardır. Aynı zamanda birçok insan şaka kripto paraları nedeniyle varlıklarını kaybetmiştir. Eğer Pitbull Coin’i yüksek bir fiyat seviyesinden aldıysanız siz de para kaybeden yatırımcılar arasında olabilirsiniz ve acaba Pitbull Coin’in geleceği nasıl diye merak ediyor olabilirsiniz.

Köpek, kedi, kuş, kaplumbağa… Geçtiğimiz yıllarda şaka coin’lerin Dogecoin liderliğinde yükselişe geçmesiyle aklınıza gelebilecek her şeyin şaka kriptosu çıkmıştır.

Ancak şaka kripto paraları çok riskli olduğu için birçok kişi zirve fiyatından bu kripto paralara yatırım yapmış ve şu anda büyük para kaybetme riskiyle karşı karşıya olabilir.

Pitbull Coin Başarılı Bir Şaka Coin mi?

Bazı şaka coin’ler teknolojileriyle bazıları ise yalnızca topluluğuyla öne çıkar. Pitbull Coin, merkeziyetsizlik ile şaka kriptolarını birleştirmeyi amaçlayan ve topluluğuyla öne çıkan bir şaka kripto parası olmuştur.

“Köpek kripto paralarından” bir tanesi olan Pitbull, 2021’in son günlerinde binlerce kat yükselmesiyle gündeme geldikten kısa süre sonra çok fazla değer yitirmiştir.

Açık şekilde ifade etmek gerekirse Pitbull Coin’in sahip olduğu topluluk ve destekçileri dışında fark yaratan bir özelliği yoktur.

Bu nedenle Pitbull Coin, tamamen spekülatif olarak çok hızlı değer kazanabilir ve çok hızlı değer yitirebilir.

Pitbull Coin Tekrar Yükselir mi?

Bir önceki bölümde bahsettiğimiz üzere Pitbull Coin belirli bir değer ve kıstas üzerine yükselmez ya da düşmez.

Fiyat yükselişi tamamen spekülatiftir ve topluluğuna bağlıdır.

Pitbull Coin’in, Dogecoin ya da Shiba Inu gibi geniş katılımlı bir topluluğu olmadığı için fiyatın seyri ufak bir yatırımcı topluluğunun elinde şekillenir.

Bu nedenle küçük yatırımcılar için Pitbull Coin’in güvenli bir yatırım olmadığını hatırlatmak gerekir.

Dolayısıyla Pitbull Coin’in fiyat hareketini yorumlamak imkansızdır. Fiyatın tekrar yükselmesi mümkün olabilir, ancak bu yükseliş de son derece spekülatif olacaktır.

Pitbull Coin Binance Listelemesi Gelir mi?

Henüz Binance üzerinde listelenmeyen bütün kripto paralar gibi Pitbull Coin için de Binance listelemesinin fiyatı yukarı yönde tetikleyen bir unsur olması beklenir. Bu nedenle bu kripto paranın Binance’de listelenip listelenmeyeceği merak edilir.

Pitbull Coin, en favori döneminde, fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı dönemde bile Binance’de listelenmemiştir. Ayrıca Binance’in şaka kripto paralarına mesafeli davrandığı ve şaka coin trendinin geride kaldığı birer gerçektir.

Bu nedenlerle Binance listelemesi yakın zamanda ya da hiçbir zaman mümkün olmayabilir.

Şu yorumu yapmak mümkündür: Eğer Pitbull Coin Binance üzerinde listelenecekse bu listeleme muhtemelen şaka coin’lerin tekrar trend haline gelmesiyle gündeme gelecektir.

Fakat şaka coin’lerin tekrar trend haline gelip gelmeyeceğini hiç kimse bilemez.

Pitbull Coin’in Fiyatı 5 Yıl İçinde Ne Kadar Olur?

Şaka kripto paraları tamamen topluluk desteğine dayandığı için ve spekülatif olduğu için diğer birçok kripto paraya oranla çok daha yüksek risk barındırır.

Bu nedenle Pitbull Coin, asla göz ardı edilmemesi gereken bir riskli karşı karşıyadır ve önümüzdeki 5 yıl içinde topluluk desteğini kaybederek tamamen yok olabilir.

Bir diğer yandan şaka kripto paraları artık bütün dünyada kabullenildiği için Pitbull Coin kalıcı da olabilir. Fakat piyasada kalıcı olsa bile tamamen spekülatif bir kripto para olduğu için gelecekteki fiyatını yorumlamak imkansızdır.

Pitbull Coin’in Geleceği Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru

1.    Pitbull Coin almaya değer mi?

Bir kısmı teknolojisiyle öne çıkan çok sayıda şaka kripto parası varken Pitbull Coin’in “almaya değer” bir kripto para olduğu söylenemez.

thumbnail
İlişkili Yazı
2023’de Alınabilecek En İyi 5 Meme Coin

2.    Pitbull Coin 1 dolara ulaşabilir mi?

17 sıfırlı arzı olan bir kripto paranın yani Pitbull Coin’in 1 dolara ulaşması imkansızdır.

3.    Pitbull Coin 10 dolara ulaşabilir mi?

Pitbull Coin’in 10 dolar olması, 18 sıfır içeren bir piyasa değerine ulaşması anlamına gelir. Akıl ve mantık çerçevesinden değerlendirildiğinde bu ihtimalin %0,0001 bile olmadığı görülür.

4.    Pitbull Coin 2025 yılında ne kadar olur?

2025 yılına kadar Pitbull Coin’in fiyatı aşağı yönde seyredebilir ve bu kripto para yok olabilir. Bir diğer ihtimal, spekülatörlerin etkisiyle kripto paranın 2025 yılına kadar birkaç kez yukarı yönlü sert hareket yapmasıdır. Yatırımcıların her iki ihtimalin de ciddiyetini anlaması ve gözden kaçırmaması gerekir.

5.    Pitbull Coin 2030 yılında ne kadar olur?

Kötü senaryo gerçekleşirse 2030 yılına kadar Pitbull Coin yok olabilir. İyi senaryoda ise Pitbull, 2030 yılına kadar birden çok kez kendi fiyat zirvesini aşabilir. Ancak her halükarda Pitbull Coin’in çok ama çok riskli bir yatırım olduğunu hatırlatmak gerekir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir