Piyasa Değerine Göre En iyi Metaverse Coinleri

Son zamanlarda Metaverse projelerine artan ilgiden sonra, faydalı olması açısından piyasadaki Metaverse projeleri hakkında açıklayıcı bir yazı hazırladık.

En iyi Metaverse coinleri
En iyi Metaverse coinleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En iyi Metaverse coinleri neler? Kripto piyasaların da son zamanlarına damgasını vuran coinler arasında Metaverse coinler ilk sırada yer almaktadır. Özellikle de Facebook CEO’su Zuckberg’in bütün platformlarının isimlerini “META” olarak değiştirmesinden sonra coinlere ve tokenlere olan ilginin giderek arttığını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de bu konuda Piyasa değerine göre en iyi Metaverse coinleri ile ilgili en çok merak edilen soruları açıklamak istiyoruz.

En İyi Metaverse Coinleri

Decentraland  (MANA)

Bu coinler arasında hiç şüphe yok ki ilk sırada gelen olan MANA coindir. Özellikle projenin isminin açıklanmasından sonra bile 10x gibi ciddi bir yükseliş gösteren bu coin bu platformun en önemli coinleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Coin listeleri sırasında 28. Sırada kendisine yer bulan MANA coinin diğer adının ise “Decentraland” olduğunu da siz değerli okurlarımıza ile paylaşmak istiyoruz. Özellikle bu proje üzerinden satışa sunulan arazileri almak için MANA coin kullanmanızın gerekli olması bu coinin gelecek zamanlarda ciddi bir yükseliş göstermesini sağlayabilir.

Metaverse coinleri
Metaverse coinleri

Axie Infinity (AXS)

Meta projeleri arasında yer alan en önemli coinleri arasında ikinci sırada ise değeri 100 Doların üzerinde yer alan Axie Infinity (AXS) gelmektedir. Özellikle de projenin son zamanlarda değerinin giderek artması hem işlem hacminin hem de piyasa değerinin artmasını sağlamaktadır.

Son zamanlarda adında oldukça söz ettiren Web 3.0 ne demek?

The Sandbox (SAND)

MANA coin gibi ciddi bir yükseliş ivmesi yakalayan “SAND” da en değerli Metaverse coinleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Özellikle de proje için son derece önemli olan bu coin ve MANA projenin en popüler ilk iki coini olarak yatırımcıların ciddi oranda dikkatini çekmektedir.

Enjin Coin (ENJ)

Piyasa değeri Metaverse projesinden sonra ciddi oranda yükseliş gösteren bir diğer coinde ENJ olarak dikkat çekmektedir. Özellikle de fiyat olarak diğerlerine göre daha uygun olan bu coinde işlem hacmi bakımından ve piasa değeri bakımından kripto para piyasalarında ciddi yükseliş göstermektedir. 2021 Aralık ayı itibariyle coinin en değerli coinler arasında 61. Sırada yer aldığını belirtmek istiyoruz.

Coinbase’de 100$ yatırımınıza 10$ kazanmak için tıklayınız.

Yukarıda yer alan coinlerin en popüler olan coinler olduğunu belirtmek istiyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir