RACA Nedir ve Binance Üzerinde Listelenir mi?

RACA, son zamanlarda popülaritesini arttıran kripto paralardan bir tanesi, Elon Musk gibi isimlerde işin içine girince ister istemez hepimizin dikkatini çekebiliyor.

Raca Coin Nedir?
Raca Coin Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RACA bir metaverse projesi ve son aylarda 40x gibi ciddi bir çıkış yakalayan coinlerin başında geliyor. Gelin RACA Coin incelemesine göz atalım. Meta projeleri arasında yer alan ve Decentraland gibi bir proje olmasının yanı sıra Elon Musk tarafından da desteklenmesi, coine olan ilginin giderek artmasına neden olmaktadır.

RACA Nedir?

Tamamen gerçek 3D boyutlu bir proje olarak karşımıza çıkacak ve gezegen kurulması planlanan bu coinin uzun vadeli bir şekilde çok ciddi oranda kazandırması beklenmektedir. Radio Caca olarak karşımıza çıkan coinin özellikle de Metamon’u piyasaya sürmesinden sonra oyun platformlarına özel bir yapıya eriştiğini de söyleyebiliriz.

2022 yılı içerisinde çok ciddi projeler ile karşımıza çıkması beklenen ve özellikle de USM Metaverse evreni içerisinde yer alan gerçekçi projeleri bünyesinde barındıran bu coinin Binance üzerinde listelenmesi an meselesi olarak dikkat çekmektedir.

RACA Coin Binance Üzerinde Ne Zaman Listelenir?

Raca coin özellikle son zamanlarda çok fazla popüler olmaya başlamış ve bir çok yatırımcıyı üzerine çekerek büyük bir HODL kitlesine sahip olmuştur.  Şu an için bir çok borsa tarafından listelenmiş ve Global anlamda en büyük borsalardan olan BİNANCE üzerinde listelenmesi beklenmektedir. Raca coin binance ne zaman gelecek diye soranlar içinde son zamanlarda yer alan Meta Coin çılgınlığının başında yer alan RACA coin özellikle Binance üzerinde grafiklerine yer verilmesi ile yakın zamanda listelenmesi düşünülmektedir. 

Aşağıda da yer alan resim Binance kendi web sitesi üzerinden alınmış olup RACA coin için Binance borsasısın gerekli alt yapı hazırlıklarını tamamlaması ardından listelenmesi muhtemeldir. Binance borsası listelenmesi sonrasında yatırımcılar tarafından büyük bir yükseliş dalgası beklenmektedir. Binance listelenmesi öncesi aşağıda yer alan borsalar üzerinden Raca Coin sahibi olabilirsiniz. 

USM Metaverse Nedir?

Sanal gerçeklik üzerine geliştirilen ve neredeyse yaşadığımız dünya ile aynı ölçüde karşımıza çıkan bu projenin geliştirilme aşamasında olduğunu ve gerçek ile sanal dünyanın birleşmesi olarak gösterilebilir. Bu proje içerisinde günlük hayatta yapmakta olduğunuz bütün işlemleri burada yer alan sanal dünya içerisinde yapabilirsiniz. Özellikle de son Pandemi döneminde bir oyun içerisinde verilen konsere milyonlarca insanın katılmasından sonra bu proje ile de arkadaşlarınız ile konsere, sinemaya ve alışverişe gidebilirsiniz.

İnternet teknolojisinin gelişme göstermesine bağlı olarak her geçen gün farklı projelerin ortaya çıktığını baz aldığımız zaman sizlerde RACA Nedir Binance üzerinde listelenir mi? Sorusunun akıllara gelmesini düşünebilirsiniz.

Dünyanın en popüler borsaları arasında yer alan Binance üzerinde listelenmesine kesin gözüyle bakılan RACA’nın özellikle de en büyük yatırımcılarının Çin merkezli borsa olan Gate io üzerinde olduğunu ve hacim olarak son derece yüksek hacme sahip olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

İlk çıkışından sonra 40x kadar ciddi bir yükseliş gösteren bu coinin Binance üzerinde listelenmeye başlamasından sonra bir o kadar daha gitmesi birçok yatırımcı tarafından merakla beklenmektedir.

RACA Coin Grafiği

 

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 24 Şubat 2022, 10:14

    Bence raca coin binance listelenmesi için biraz daha hacim yapması lazım çünkü binance gibi global bir borsa böyle bir fırsatı kaçırmaz insanlar al sat yaptıkça en çok kazanan borsa oluyor bu yüzden bu kadar popüler Ken listelenlemesi çok yakın