Ripple Ne Zaman Yükselir?

Finansal sorunlar yüzünden mahkemelik olan Ripple hakkında biraz laflıyoruz.

Ripple Ne Zaman Yükselir
Ripple Ne Zaman Yükselir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple Ne Zaman Yükselir? Proje bazlı olarak, ciddi şekilde yatırımcıların dikkatini çekme başarısı gösteren XRP ile ilgili yatırımcıların merak ettiği soruların başında gelen Ripple Ne Zaman Yükselir? Sorusunun tüm detaylarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

2018 yılı içerisinde kripto para borsalarında yaşanan boğa sezonunda 3 Dolar bandına kadar çıkış gösteren ancak sonrasında gelen ayı sezonu ile 0.3 Dolar civarına kadar çok ciddi bir düşüş gösteren Ripple’nin halen istenilen seviyelerde olmadığını özellikle belirtmek istiyoruz.

Ripple Ne İşe Yarar?

Proje bazlı olarak 2012 yılında karşımıza çıkan XRP coinin özelikle de finansal anlamda ortaya sunduğu hizmetin çok ciddi bir proje olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İnternet teknolojisi ile internet üzerinden para gönderilmesini sağlayan ve bu proje ile birlikte Havale ve EFT gibi işlemleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden 7 gün 24 saat yapma fırsatınız bulunmaktadır.

Ripple
Ripple

Ancak son zamanlarda bankalar ile yaşadığı finansal sorunlar yüzünden mahkemelik olan Ripple’in özellikle de fiyatının bu denli baskılanmasında bu kararın oldukça önemli olduğu görülmektedir.

Dünyanın en gözde finansal markaları ile anlaşmalarını yapmaya devam eden ve 2021 yılında 1 Dolar bandında sıkışıp kalan bu coinin gelecekte nasıl bir artış göstereceği ise merak edilmektedir.

Soru : Kripto Paraların Geleceği Var mı?

Ripple Ne Zaman Yükselir?

Asıl sorunun cevabının bekleyen milyonlarca kişi bulunmaktadır. Özellikle de çok fazla sorulan bu sorunun cevabının aslında net olarak mahkeme kararına bağlı olduğunu belirtelim. Duruşmaların devam ettiğini ancak mahkeme kararının kesin olarak ne zaman verileceği konusunda net bir bilgi akışı bulunmamaktadır. Bu yüzden de Ripple Ne Zaman Yükselir? Sorusu hakkında mahkeme sürecini takip etmek sizler için daha faydalı olacaktır.

İnternet üzerinde dolanan bilgilerin son derece yanıltıcı olma ihtimalini karşın XRP resmi sitesi üzerinden bu konuda detaylı bilgi alarak sizlerde Ripple Ne Zaman Yükselir? Sorusunun cevabını bulma şansını daha yakından bulmuş olacaksınız.

Coinbase’de 100$ yatırımınıza 10$ kazanmak için tıklayınız.

Ripple Hangi Borsalardan Alınır?

Ülkemizde faaliyet gösteren ve global pazarda yer alan bütün borsalarda bulunan Ripple coini dilediğiniz borsa üzerinden kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir