SPELL Coin Geleceği: Tekrar 10 Cent Olur mu?

Bu analizimizde, Abracadabra protokolünün iki kripto parasından bir tanesi olan SPELL Coin’in geleceğine dair ihtimalleri inceliyoruz.

SPELL Coin geleceği nasıl?
SPELL Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa değeri açısından ilk 300 kripto para arasında olmasına rağmen niche sayılabilecek bir coin olan SPELL Coin, stabilcoin ekosistemine yatırım yapmak isteyenler için bir dönem öne çıkmıştır. Ancak sonraki süreçte fiyatı 50 kattan fazla düşen SPELL büyük bir hayal kırıklığına neden olmuştur. Peki SPELL Coin geleceği nasıl?

Fiyatı çok fazla değer kaybeden ve aylarca toparlanma belirtisi göstermeyen kripto paralar yatırımcılarının gözünü korkutabilir.

SPELL, bunlardan bir tanesidir ve aylar boyu tıpkı ölü bir kripto para gibi performans göstermiştir.

Bu nedenle yatırımcıları, SPELL Coin’in tekrar 10 cent’e ulaşıp ulaşamayacağını merak eder.

Abracadabra Başarılı Bir Protokol mü?

Abracadabra sabit kripto paralar üzerine inşa edilmiş ve çapraz zincirlerde çalışan bir borç verme protokolüdür. Her ne kadar teknolojik açıdan devrim niteliğinde olmasa da kendi sabit kripto parasına dayanması nedeniyle başarılı bir proje olarak öne çıkmıştır.

Ancak çok fazla rakibi olduğu için protokolün uzun dönemde kalıcı bir şekilde rakiplerinden ayrışması oldukça zordur.

Ayrıca yatırımcıların bu tür protokollere uyum sağlaması genellikle zaman alır. Bu nedenle Abracadabra protokolü beklenenden daha yavaş bir şekilde öne çıkabilir.

SPELL Coin Fiyatı 4 Sıfırlara Düşer mi?

Tek sıfırlı fiyattan hızla üç sıfırlı fiyatlara gerilemesi SPELL Coin’in fiyatı 4 sıfırlı rakamlara düşer mi endişesini beraberinde getirmiştir.

Daha da kötüsü bu kripto para 2020’nin ortalarından itibaren tıpkı ölü bir coin gibi sabit şekilde fiyatlanır ve fiyatın aylar boyunca yukarı yönde kıpırdamaması SPELL yatırımcısını bir hayli korkutur.

Bütün bu veriler yatırımcıların nezdinde SPELL Coin’in daha da düşebileceğine yönelik ciddi bir kanaat oluşturur.

Yani SPELL Coin’in dört ya da beş sıfırlı fiyatları görmesi bir sürpriz olmaz.

SPELL Coin Tekrar Yükselir mi?

Kripto para piyasasının yükselişe geçmesiyle ve Abracadabra ekosisteminin daha fazla kullanılmaya başlamasıyla SPELL Coin tekrar yükselişe geçebilir.

Ancak mevcut fiyat görüntüsü nedeniyle henüz SPELL Coin almamış olanlar bu kripto paraya karşı oldukça dikkatli ve mesafeli olmalıdır.

Bitcoin’in ve diğer kripto paraların hızla yükseldiği bir döneme girersek ve buna rağmen SPELL Coin yerinde saymaya devam ederse yatırımcılar ciddi şekilde alarm durumuna geçmelidir.

Yani SPELL Coin’in bir sonraki direnç fiyatına doğru yükselmeye ve hala oyunda olduğuna dair mesajlar vermeye başlaması beklenmelidir. Bu, elbette ihtimal dahilindedir ve Bitcoin’in yükselişe geçmesiyle birlikte mümkün olabilir.

SPELL Coin 10 Cent Olur mu?

100 milyarı aşan arzı ve yerine getirdiği misyonla birlikte düşünüldüğünde SPELL Coin fiyatının 10 cent’e ulaşma ihtimalinin bir hayli düşük olduğu söylenebilir.

Çünkü SPELL Coin tek başına büyük bir teknoloji ya da yenilik sunmaz. Başarısı tamamen Abracadabra protokolünün kullanılma oranına bağlıdır.

Eğer bu protokol başarısız olursa ya da çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmezse SPELL Coin eninde sonunda yok olma riskiyle karşı karşıya kalır.

Öte yandan SPELL Coin’in istikrarsız fiyat hareketleri nedeniyle yatırımcıların gözünde çok riskli bir kripto para olarak değerlendirilmeye devam etmesi bu kripto paranın fiyatının önemli ölçüde baskılanmasına neden olur.

Bu baskıyı kırabilmek için SPELL Coin’in önümüzdeki süreçte dikkat çekici bir fiyat çıkışı gerçekleştirmesi gerekir.

SPELL Coin Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

1.    SPELL Coin 2023 yılında iyi bir yatırım mı?

Yazımızda bahsi geçen sebepler nedeniyle 2023 yılında SPELL Coin’in çok iyi ve güvenli bir yatırım olduğu söylenemez.

2.    SPELL Coin tekrar yükselecek mi?

SPELL Coin’in tekrar yükselip yükselmemesi tamamen Abracadabra protokolünün başarısına bağlıdır.

3.    SPELL Coin’in gerçekten bir geleceği var mı?

Eğer Abracadabra Money platformu etkin bir şekilde kullanılırsa ve her geçen yıl daha fazla sayıda kullanıcıya erişmeyi başarırsa SPELL Coin’in bir geleceği olabilir.

4.    SPELL Coin 2025 yılında ne kadar olur?

SPELL Coin fiyatı 2025 yılında bir önceki fiyat zirvesi olan 3 cent’i zorlayabilir.

5.    SPELL Coin 2030 yılında ne kadar olur?

SPELL Coin fiyatı 2025 yılında dört, beş ya da altı sıfırlı olabileceği gibi 10 cent’i aşmış da olabilir. Bu, tamamen Abracadabra protokolünün geleceğine ve başarısına ya da başarısızlığına bağlıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir