Taraftar Tokenleri Nereden Alınır?

Son zamanlarda ülkemiz takımları da dahil olmak üzere birçok futbol takımı kendi taraftar tokenlerini piyasaya sürmeye başladı. Meraklısına taraftar tokenleri nereden alınır açıklayalım.

Taraftar Tokenleri
Taraftar Tokenleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Taraftar Tokenleri Nereden Alınır? Spor dünyasında yaşanan gelişmelere bağlı olarak kripto para piyasaları da taraftar tokenlerine kayıtsız kalmadı ve artık birçok spor kulübünün kendi tokenleri ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Bu soru hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Türk Borsalarında Taraftar Tokenleri Nereden Alınır?

Ülkemizde kripto para borsalarından çok fazla borsa bulunmaktadır. Özellikle de 2021 yılı içerisinde farklı borsaların açılmasından sonra özellikle taraftar tokenlerine olan ilginin artmasından sonra ülkemizde yer alan borsalar üzerinden çıkan taraftar tokenlerini alabilirsiniz.

  • Bitci.com
  • Paribu
  • Bitexen

Gibi borsaların ülkemizde faaliyet gösteren borsalar olduğunu ve bu borsalar üzerinde listelenen taraftar tokenlerini kolaylıkla alabilirsiniz.

Taraftar Tokenleri Nereden Alınır?
Taraftar Tokenleri Nereden Alınır?

Dünyanın en büyük işlem hacimli kripto para borsası Binance’a üye olmak ister misiniz?

Binance üzerinden taraftar tokeni nasıl alınır?

Dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance üzerinden taraftar tokeni almak istediğiniz zaman borsa üzerinde listelenen coinleri dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Ancak ülkemizden hiçbir takımın yer almadığı Binance üzerinde listelenmesi muhtemel tokenin Galatasaray tokeni olan GAL token olduğunu da belirtelim.

En popüler kripto para borsası olmasına rağmen kullanıcıların özellikle de,

  • PSG
  • Lazio
  • Atletico Madrid
  • Juventus

Gibi tokenleri Binance üzerinden alma şansları bulunmaktadır. Binance borsası üzerine en son giren Lazio token çıkış fiyatı olarak 1 Dolar olarak girdiği piyasa üzerinde 100 Dolara kadar çıkış yaparak 100x yaparak yatırımcısının çok ciddi oranda kazanmasını sağladı. Bu yüzden de taraftar tokenlerin bu borsaya girişlerini takip ederek sizlerde ciddi oranda kazanç elde edebilirsiniz.

thumbnail
İlişkili Yazı
Solana Bitcoin’i Geçebilir Mi?

Taraftar NFT’leri ortaya çıkacak Mı?

NFT dünyasının da yaşanan gelişmelerden sonra yatırımcıların merak ettiği sorulardan bir tanesi de taraftar tokenlerin NFT projelerinde yer alacak olmasıdır. Dijital sanat eserlerinin satışa sunulduğu bu borsa üzerinde özellikle de taraftar NFT projesi hakkında söylentiler bulunmaktadır. ancak takımların bu konuda satışa sunması beklenen herhangi bir projenin henüz hazır bulunmadığını belirtelim. Ancak takımların dijital olarak biletlerini veya daha farklı türden eserleri NFT ile satma kavramının bu projeyi destekleyici nitelikte olabileceğini bizlere sunmaktadır. Taraftar Tokenleri Nereden Alınır? Sorusu hakkında yukarıda belirttiğimiz borsaları kullanarak sizlerde satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir