TLM Coin Geleceği: Tekrar 7 Dolar Olur mu?

Bu analizimizde, blok zincir tabanlı bir metaverse oyunu olan Alien Worlds projesinin kripto parası TLM Coin’in geleceğini değerlendiriyoruz.

TLM Coin geleceği nasıl?
TLM Coin geleceği nasıl?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı kripto paralar yatırımcılarına tarihi bir hayal kırıklığı yaratabilir. Tıpkı fiyatı tarihi zirvesi olan 7 dolardan 2 cent’e kadar düşen ve 2021 yılındaki şiddetli yükseliş döneminde bile çok cılız bir fiyat performansı gösteren TLM Coin gibi… Peki TLM Coin geleceği nasıl? Fiyatın tekrar 1 doları aşması mümkün olur mu?

Zirve fiyatı 7 dolardan 700 dolarlık 100 adet TLM Coin aldığınızı ve sadece birkaç ay sonra bakiyenizin 2 dolara kadar düştüğünü hayal edin. Bu gerçekten bir kripto para yatırımcısının başına gelebilecek en büyük felaketlerden bir tanesidir ve bazı TLM Coin yatırımcıları gerçekten de bunu yaşamıştır.

TLM Coin Niçin 7 Dolardan 2 Cent’e Düştü?

Kısaca hatırlamak gerekirse TLM Coin, Binance listeleme haberiyle 13 Nisan 2021 tarihinde zirve fiyatı olan 7 dolara kadar ulaşmıştır.

Kripto para piyasasında olan herkes bilir ki borsa listelemeleri, kripto paraların fiyatlarına çoğu zaman pozitif etki eder. Özellikle kripto paranın listelendiği borsa Binance gibi dünyanın en büyük borsaları arasındaysa fiyatın aynı gün onlarca kat yükselmesi bile mümkün olabilir.

TLM Coin’in fiyatı da böyle bir atak yaşamıştır ve Binance listeleme haberiyle birlikte yaklaşık 1,68 dolardan 7 dolara kadar yükselmiştir. Ancak sadece 1 ay sonra 25 cent’e kadar hızla düşmüştür.

Bu büyük düşüş, Binance listeleme haberiyle aşırı alım yapıldığının en büyük göstergesi olmuştur. Sonraki dönemde fiyat bir daha 45 cent’i aşamamıştır ve nihayetinde 2 cent’e kadar düşmüştür.

Yani fiyat düşüşünün en büyük nedeni, fiyatı hızla yükselen bir varlığa gösterilen taleptir. Bu talep tükendiği anda kaldıraçlı işlemlerin de etkisiyle fiyat, hızla geri çekilmiştir ve bir daha yükselmek için gerekli yatırımı ve yatırımcıyı bulamamıştır.

TLM Coin Tekrar 7 Dolara Yükselir mi?

2021 yılının ortalarında Bitcoin’in ve altcoin’lerin hızla yükseldiği dönemde bile TLM fiyatı bırakın 7 doları, 70 cent’e bile ulaşamamıştır.

Bu açıdan TLM Coin’in tekrar 7 dolara ulaşacağını söylemek çok da gerçekçi değildir.

Ancak kripto para piyasasında en imkansız görülen olayların ve en düşük ihtimallerin bile gerçeğe dönüşebileceği unutulmamalıdır.

Bu nedenle TLM Coin fiyatının gelecek yıllarda herkesi şaşırtacak şekilde tekrar yukarı doğru hareketlenmesi, düşük de olsa dikkate alınması gereken bir ihtimaldir.

TLM Coin Yatırımcıları İçin En İyi Yol Haritası Ne?

Yıllarca diplerde sürünen bir kripto para bile belirli dönemlerde sıçrama yapabilir. Bu durum, kötü bir yatırım yaptığını kabul eden insanlara iyi bir çıkış fırsatı verir.

Ancak son derece risklidir çünkü bahsi geçen kripto para hiçbir zaman sıçrama yapmayabilir ya da belirli bir dönemde sıçrama yapsa bile yatırımcı o paradan umudunu kestiği için bu sıçrayışı kaçırabilir.

Dolayısıyla her durumda kötü bir yatırımdan çıkış yapmak zordur ve belirli bir yönetme kabiliyeti gerektirir.

Eğer elinizde sizin için önem taşıyan miktarda TLM Coin tutuyorsanız bütün bu ihtimalleri aklınızda tutarak kendinize özgü bir yol haritası çizmeniz gerekir.

TLM Coin’in Geleceği Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru

1.    TLM bir metaverse kripto parası mı?

Evet, TLM Coin bir metaverse kripto parasıdır. Fakat ne yazık ki son kripto yükselişi döneminde en başarısız fiyat performansı gösteren metaverse projelerinden bir tanesi olmuştur.

2.    TLM Coin’in bir geleceği var mı?

Geçmiş fiyat performansı incelendiğinde TLM Coin’in bir geleceğinin olduğunu söylemek son derece zordur.

Çünkü kripto para piyasasının ve metaverse projelerinin fiyat rekorları kırdığı dönemde bile TLM Coin zirve fiyatına hiçbir şekilde yaklaşamamıştır.

3.    TLM Coin almaya değer mi?

Fiyat performansı incelendiğinde TLM Coin’in güvenilir bir yatırım olmadığı görülebilir. Bu nedenle 2023 yılında TLM Coin almak mantıklı bir yatırım olmayabilir.

4.    TLM Coin 2025 yılında ne kadar olur?

2025 yılı kripto para piyasasının yükselişte olduğu bir yıl olursa TLM Coin yatırımcılarının gözünde tekrar güven kazanmaya başlarsa TLM fiyatı 1 dolara kadar yükselebilir.

Ancak fiyatın tekrar 7 dolara kadar yükselebileceğini söylemek çok zordur.

5.    TLM Coin 2030 yılında ne kadar olur?

Proje tekrar yatırımcıların güvenini kazanmayı başarırsa 2030 yılına kadar TLM Coin’in eski fiyat zirvesi olan 7 dolara tekrar ulaşması mümkün olabilir.

Kötü ihtimal ise fiyatın daha da düşerek ve hacmin sığlaşarak projenin yok olmasıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Koinograf.com'da yer alan içerikler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralar yüksek risk içeren varlıklardır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir